O nás

Chceme, aby z přípravy naší lázně vznikl příjemný rituál, který uleví od každodenního stresu a zlepší kvalitu vašeho života.
Marien SPA

Náš příběh

Vše začalo v roce 2014, kdy byla majitelkou firmy, paní Ivanou Sušklebovou založena společnost  Carbon Medical s. r. o s  cílem realizovat projekt MarienSpa „lázně domů“. Její první myšlenka přišla v Mariánských lázních v obklopení nádherné lázeňské atmosféry. Proč si nedopřát podobnou lázeň ve vlastní koupelně ?

* Koupele * MarienSPA

Od roku 2014

Od nápadu k výrobku

A tak vznikl tří členný tým, stejně zaujatých lidí, který začal vymýšlet složení produktů pro svůj projekt. Pod lékařským dohledem byly pečlivě vybrány ty nejlepší ingredience pro koupele, aby byly srovnatelné s těmi v lázeňském provozu. Inspirací tak byly léčebné prameny, po nichž se naše koupele jmenují.

Prémiová sůl z Mrtvého moře, originální receptura směsi minerálních solí a rašelinný extrakt byly našimi klíčovými ingrediencemi. Jejich účinky jsme podpořili příjemným perličkovým efektem, který dostává prospěšné látky z lázně kůží do vašeho organismu

Společnost získala certifikát od Státního zdravotního ústavu a Evropské komise, který vnímáme jako naší pečeť kvality.  A tak to tehdy vše začalo…

Pro mě osobně ale až v roce 2019, kdy jsem objevila na kosmetickém veletrhu Beauty & Spa. S nadšením jsem si jich několik odnesla domů. Protože vím, jak je pro zdraví důležité odpočívat  a relaxovat, začala jsem koupele pravidelně používat. O to  více jsem měla radost, že jsem zanedlouho získala možnost, jako MarienSpa lady, naše koupele prodávat. A protože se zakladatelka firmy rozhodla ve svém životě přijmout další nové obchodní výzvy, stala jsem se tak později hrdou majitelkou společnosti a navázala tak na prvotní myšlenku, dopřát Vám příjemnou lázeňskou koupel přímo ve vašem domově.

Naše koupele pro vás připravujeme ručně a budeme rádi, když mezi nimi najdete tu svou.

 Motto:

Chceme, aby z přípravy naší lázně vznikl příjemný rituál, který uleví od každodenního stresu a zlepší kvalitu vašeho života.