Naše Koupele

Vyrobeno z láskou, pro Vaší pohodu

Koupele

Ručně vyrábíme koupele, které jsou k nerozeznání od těch z lázeňských provozů. To, co činí naše koupele jedinečnými, je perličkový efekt oxidu uhličitého či kyslíku ve spojení se solí z Mrtvého moře prémiové kvality a originální recepturou minerální soli či rašelinného extraktu. Již samotná příprava koupele je

začátkem očistného a uvolňujícího rituálu, kdy postupné smísení čtyř složek během přípravy lázně vede k uvolnění léčivého plynu. Během koupelí dochází také k mírnému snížení krevního tlaku a tepové frekvence.

01

MarienSPA

* MARIENSPA * Koupele

Od roku 2014

02
MarienSPA

Kyslíková koupel

Kyslíková koupel odkyselí organismus a uvolní svalové napětí. Díky uvolnění až 12 litrů kyslíku vás obklopí drobné bublinky, které na vaší pokožce vytvoří jemný film a výrazně uleví svalům po sportovní zátěži. Osvěžující koupel v kyslíkové lázni vaše tělo uvolní a zrelaxuje. Působení kyslíku v koupeli znásobí účinky minerální a slatinné složky.

Nakupujte nyní
MarienSPA

Uhličitá koupel

Uhličitá koupel příjemně prokrví vaši pokožku a tím urychlí hojení jizev a zmírňuje revmatické potíže. Uvolněním až 120 litrů oxidu uhličitého se v lázni vytvoří perličkový efekt, který rozšíří cévy a umožní prostoupit minerálním látkám do vašeho organismu. Tato koupel zjemní a zvláční vaši pokožku a dodá ji přirozenou hodnotu pH. Působení oxidu uhličitého znásobí účinky minerální nebo slatinné složky.

Nakupujte nyní
* MARIENSPA * Koupele

Od roku 2014

MarienSPA

Minerální koupel

Minerální koupel pečuje o pokožku s akné, atopickým ekzémem a psoriázou. Minerální látky a esenciální stopové prvky obsažené v koupelových krystalech působí protizánětlivě a podporují reparační procesy pokožky. Mořská sůl účinně odstraní odumřelé zrohovatělé kožní buňky. Po koupeli bude vaše pokožka čistá a hydratovaná.

Nakupujte nyní
MarienSPA

Slatinná koupel

Slatinná koupel je účinná při obtížích s pohybovým aparátem a napomáhá správné funkci metabolismu, jehož poruchy úzce souvisejí s celulitidou a obezitou. Rašelinný extrakt s obsahem soli z Mrtvého moře odplavuje škodlivé látky z těla a tím detoxikuje organismus. Koupel vaši pokožku očistí a zanechá ji pevnější.

Nakupujte nyní